Historia bloga

Blog „W świecie absurdów” powstał w 2007 roku na portalu blog.onet.pl pod adresem: piekarska.blog.onet.pl. W ciągu 5 lat jego prowadzenia odwiedziło go ponad 780 tysięcy czytelników, co wydaje się być dość dużą liczbą, zważywszy na prosty fakt, że nie zajmuję się polityką i starannie omijam popularne tematy. Tylko czasem nawiązując do gorących wydarzeń jeśli i mnie gdzieś tam coś na tyle mocno uderzy, że uznaję za stosowne włączyć się do głównego nurtu komentujących naszą rzeczywistość.
Przez te pięć lat zyskałam wielu wiernych czytelników.
W czerwcu 2012 roku rozpoczęłam przenoszenie bloga na portal blog.pl. Stary blogowy portal Onetu zaczął być tak awaryjny, że zamieszczanie tam dalszych wpisów stało się bardzo trudne. Przenoszenie zakończyłam w październiku. Trzy dni później stary blog piekarska.blog.onet.pl został automatycznie przeniesiony ze starej platformy Onetu na nowy portal blog.pl. Opadły mi ręce! nagle w trzy dni zrobiono za mnie to, co ja wcześniej robiłam na piechotę pół roku!
Podjęłam więc męską decyzję o zaprzestaniu blogowania pod starym adresem piekarska.blog.onet.pl i posiadania już tylko jednego bloga piekarska.blog.pl. Mam nadzieję, że starzy czytelnicy ze mną zostaną, a adres piekarska.blog.pl przyciągnie też nowych.

W obecnym kształcie witryna jest od kwietnia 2014 roku, a autorem zdjęcia w nagłówku jest Adam Kozak.

Witryna piekarska.blog.onet.pl w 2007 roku

Witryna piekarska.blog.onet.pl w 2010 roku

Witryna piekarska.blog.onet.pl we wrześniu 2012 roku

Witryna piekarska.blog.onet.pl w 2013.

Witryna piekarska.blog.onet.pl obecnie.
Tu się już nic nie zmieni.

Witryna piekarska.blog.pl w 2012 roku…

blog 2014Witryna piekarska.blog.pl w 2014 roku…

Print Friendly
The following two tabs change content below.
dziennikarka prasowa i telewizyjna, pisarka, autorka książek dla młodzieży, blogerka. Kontakt: piekarska@piekarska.com.pl

Ostatnie wpisy Małgorzata Karolina Piekarska (zobacz wszystkie)

blog Małgorzaty Karoliny Piekarskiej